Prsten atlanťanů

22. srpna 2011 v 12:00 |  Symboly
Prsten Atlantiďanů je často označován za zázrak mikromagnetismu. Používali jej faraonové a traduje se, že je to předmět tajemného lidu Atlantidy. Byl nalezen v roce 1860 v egyptském Údolí králů. Přesné kovové kopie starého prstenu, či jeho obrazce na přívěsku/náramku, spolehlivě chrání nosící osobu a jako magnetický rezonátor výrazně napomáhá uzdravení. Vibrace, které vydává, vytvářejí specifickou bariéru proti negativním vlivům prostředí i osob - eliminuje jejich působení, vytváří ochranný obal, ovlivňuje auru. Je lhostejné, na kterém prstu se nosí. Stejnou moc má i přívěsek. Konkrétní výsledky - uklidnění, harmonizace a posílení ochranných sil - se dostavují po 48 hod.
Tento prstýnek jsem si nedávno pořídila. Musím říci, že je perfektní. Nikdy bych nevěřila, jaký účinek může nějaký amulet mít. Hned jak jsem si ho dala na prst, začal prst jakoby vybrovat a prstýnek začal hřát. Zaplavil mě nádherný pocit a energie. Někteří lidé říkají, že prstýnek ani nemůžou nosit, že jim je z toho velkého přívalu energie až špatně. Dnes jsem si na energii nejspíše zvykla, už ji tolik necítím. Uvažuji ale o koupi ještě jednoho prstýnku. O prstýnek se nějak speciálně starat nemusíte. Například kyvadlo se musí od negativních energií oplachovat vodou. Tady ale žádné negativní energie nejsou. Také si nemyslím, že by prstýku nějak uškodilo, když ho půjčíme někomu blízkému (výše u odkazu je psané, že to nedoporučují). Po půjčení někomu jsem žádné změny nezaznamenala. U toho samého odkazu je i psané, že prstýnek "plní přání". Nic takového vyzkoušeno nemám, myslím si, že prstýnek je hlavně hodně důležitý amulet. A ještě jedna věc: spousta lidí doporučuje prstýnek spíše rozpojený. Můj je spojený a žádné problémy se nevyskytly. Je jen na Vás, jak se rozhodete.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lady Rovena Lady Rovena | E-mail | Web | 27. srpna 2011 v 23:29 | Reagovat

O spojených prstýncích jsem také četla. Prý se tento prsten má nosit na určitém prstu. Každopádně mě je docela nesympatický, takže si ho asi nepořídím :o) Svým tvarem atd. mi připomíná prsteny z chirurgické ocele a ty já nemám ráda. Zřejmě zůstanu u svého prstenu s pentagramem a u prstenů s léčivými kameny.

2 Míša Míša | Web | 28. srpna 2011 v 0:19 | Reagovat

Zaznamenala jsem, že nejlepší by mělo být nošení na prostředníčku levé ruky. Nepřijde mi ale, že by měl nějaký jiný, nebo horší účinek, když ho mám na jiném prstu. Kromě toho, existují i různé přívěšky s tímto symbolem. Když tedy některým přináší energii a ochraňuje je přívěšek na krku, nemyslím si, že by mělo mít nějaký veliký vliv to, na jakém prstu ho mám ;)
Jinak, není tak masivní, jako prsteny z chirurgické ocele. Moc jsem se o ně nezajímala, ale taky mi nejsou sympatické. Všude se totiž píše, jak jsou protialergické, ale moje zkušenost je jiná.  
Na prstýnek s pentagramem jsem ještě nenarazila, ten ale určitě funguje jako dobrá ochrana proti všemožným silám, ne? Uvažovala jsem o koupi přívěšku. Můžu se zeptat, jaké prsteny s jakými kameny používáš? ;)

3 Lady Rovena Lady Rovena | E-mail | Web | 29. srpna 2011 v 12:38 | Reagovat

[2]: Prstýnek s pentagramem jsem si pořídila s Drakkarie
http://ladyrovena.blog.cz/0911/prsten
moc se mi líbil a byla to asi největší útrata za nějaký magický předmět. Jinak k magii používám běžné věci (snažím se používat běžné věci). Ano pentagram slouží pro ochranu
http://ladyrovena.blog.cz/0911/pentagram-pentakl
(ten článek není moc obsáhlý, takže se určitě najde ještě víc zajímavostí o pentagramu ... musím ho ještě dodělat) Přívěšek s pentagramem také mám, ten jsem zase koupila v Metalshopu. Je hodně podobný tomuto
http://www.metalshop.cz/sperky/privesky/p/privesek-pentagram-eastgate-resource-amp241/
obyčejný, jednoduchý
Prsteny nosím s různými kameny, ale můj nejoblíbenější je ametyst, takže s ametystem mám všechno (náhrdelník, několik přívěšků, náramků, prsten). Teď si chci vyrobit další prsten a ještě náušnice :o) Ale jednu dobu jsem používala i prsten z hematitu, s tyrkysem atd... chci si úpořídit i onyx nebo skoryl ... na ochranu. I když jsou to černé kameny a někteří je zavrhují, tak v magii nebo v léčení jsou výborné ;-)

4 Míša Míša | Web | 31. srpna 2011 v 13:16 | Reagovat

Díky moc za rady, všechno si to ještě nastuduji ;) Mimochodem, ten prstýnek s pentagramem je opravdu nádherný.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama