kampaň proti AIDS

8. září 2011 v 18:00 | Míša |  Názory a úvahy
Na Novinkách mě zaujal článek o nové kampani proti AIDS. Čísla jsou veliká za posledních 25 let se, podle článku, vir HIV objevil u 1613 lidí v České republice (AIDS mělo 334 lidí a 175 z nich zemřelo). Určitě je dobré varovat veřejnost proti HIV a AIDS. Opravdu, úmrtnost na procenta je veliká, i když to tak nevypadá. Lidé se často ohání tím, že na chřipku umírá více lidí. To opravdu zatím ano, ale uvědomme si, že procento nakažených lidí chřipkou je také daleko vyšší.
Rozhodně je dobré, tak jak kampaň říká, se chránit. Nelíbí se mi ovšem nadpis novinek, kde je napsáno - Nechráněný sex je sebevražda. Asi každého pak napadne, že budou čápi muset začít nosit děti.
Abych řekla pravdu, celé mi to vlastně tak nějak připadá, jak také napsal kdosi do komentářů, jako snaha o redukci obyvatel. Hodně lidí také věří, že za tímto účelem vlastně původně AIDS vzniklo a bylo nasazeno do Afriky.
Ráda bych také napsala, že není špatné dávat spousty peněz do převence proti této nemoci, měly by se ale dávat i na podporu rodin. V této době je celkem běžná promiskuita, proto musejí být kampaně proti AIDS. Kdo bude chtít v této době zakládat rodinu? Stát na děti moc nepřispěje a lidé si děti nemohou dovolit. Do manželství se tak nehrnou, stejně jako do vážných vztahů. Manželství se tak uzavírají v pozdějším věku a lidé mezitím raději střídají jednoho partnera za druhým. Myslím si, že kdyby to tak nebylo, nakažených lidí by bylo mnohem méně.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama