Výklad karet Pardubice, Hradec Králové, Olomouc a přes internet

14. prosince 2011 v 0:47
Další aktualizace článku. Stránky, na které jsem odkazovala byly přestěhovány na http://tarotaezoterika.webnode.cz
Majitelka stránek vám napízí několik druhů výkladů:

"Zde bych ráda nabídla své služby těm, kteří mají zájem o ezoteriku, ale sami se jí nevěnují. Pokud máte zájem dozvědět se, co vás čeká nebo jací jste neváhejte se ozvat.

Vzhledem k tomu, že se chci ve svých schopnostech zlepšovat a snažím se lidem především pomáhat, neúčtuji si žádné poplatky. Pokud se vám bude výklad nebo rozbor líbit, můžete mi přispět :-)

Výklad karet, který provádím trvá asi 1 hodinu, samozřejmě záleží na množství otázek, které si pro mě připravíte. Výklad začínám kartami mystickou lenormand a pokračuji kartami tarotovými. To znamená, že nejprve vám řeknu obecné informace o vás a poté přikročíme ke konkrétním otázkám. Výklad karet je možný osobně nebo přes internet, prostřednictví e-mailu, icq nebo facebooku. Osobně doporučuji osobní kontakt, výklad je pak přesnější a lépe se mi provádí.

Numerologický rozbor dělám pouze přes internet. Vy mi napíšete údaje a já vám vypracuji cca 5 stránkový rozbor vaší osobnosti.

Astrologický rozbor je v podstatě stejný jako rozbor numerologický, to znamená cca 5 - 8 stran. Abyste měli představu, jak astrologický rozbor vypadá, vytvořila jsem jeden vzorový, ten si můžete stáhnout zde.

Kontakt:
1) e-mailem: ElikaS@seznam.cz

2) telefonicky: 724 258 277 - prosím, volejte až po 17. hodině


Osobní výklad karet provádím ve městech Olomouc a Poběžovice u Holic"


Jen bych ráda dodala, že s výkladem od této slečny mám jen dobré zkušenosti. Doporučila jsem ji několika mým kamarádkám. I ty si ji nemohly vynachválit. Věřím, že i Vás, co se rozhodnete ji kontaktovat, nezklame.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama