O kontaktu na mě - mail

28. února 2012 v 10:39 | Micha |  Deník a postřehy ze života
Takže tento článek je takové kratší pozastavení se nad mým, zde uvedeným, mailem - Micha.K@email.cz
Co je to vlastně za mail a proč je zde uvedený.
Samozřejmě, že je to kontakt na mě. Jedná se o email, který využívám hlavně na kontakt s lidmi kolem blogu. Jsem ráda, když mi sem někdo napíše své připomínky, nebo jen pošle něco zábavného. S několika lidmi jsem prostřednictvím něho vedla i "vážnou debatu". Také ho mám uvedený v komentářích, které píšu všude jinde ... tedy co se týká blogů.
Jsem velice ráda, když někdo na můj komentář někde zareaguje a napíše mi o problematice svůj názor, nebo nějaké doplňující informace právě na email.
Stane se, že Vám na mail neodpovím? Ano, i to se stalo. Musím podotknout, že k tomu vede mé dlouhé zamyšlení a následné přesvědčení o tom, že se jedná jen o spam.
Teď také přemýšlím nad tím, zda mám nějakému člověku odpovědět. Byly to dva maily. Jednalo se o řetězák. Moc bych nad tím nepřemýšlela, ale první mail přišel prázdný, potom další, kde už byla příloha. Žádný text mailu, jen smajlík. Protože ten mail není poslaný, jako většina řetězových mailů, několika adresám, ale jen na tu moji, nejsem si jistá, co si myslet. Tedy, zda je to jen spam. Zda ten člověk chce, abych se konkrétně na tento řetězový mail podívala. (Přeci jen, někdy jsou řetězové maily krásné a člověk je rád dvěma kamarádům pošle proto, že se mu děsivě líbí, ne proto, aby neměl celoživotní smůlu.) Vypadá to, že se nudím, když koumám takové blbosti kolem jednoho řetězového mailu, který možná poslal člověk, co moji adresu jen tak náhodou vyťukal. To ale ne.
Takže shrnutí. Nebráním se mailům od lidí, mám z nich radost. Může to být i nějaký ten řetězák, pokud v něm dotyčný vidí něco krásného, o co by se chtěl podělit. Jen nečekejte, že to pošlu deseti lidem. Pokud mi ale budete posílat každý den nějaký řetězák, líbit se mi to moc nebude. Spoléhám ale na rozum lidí.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama